گروه صنعتی آراد
خانه / دستگاه پرکن اسپری / ساخت و فروش دستگاه پرکن قوطی اسپری

ساخت و فروش دستگاه پرکن قوطی اسپری

دستگاه پرکن قوطی اسپری را می توانید از طریق این مجموعه سفارش دهید تا بعد از طی فرایند ساخت و تولید به قیمت مناسب برای خریداران ارسال گردد.

آیا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که نوشیدنی ها و مایعاتی که خریداری می نمایید چگونه درون ظروف خود به میزان دقیق و یک اندازه پر می شوند؟
آیا با نحوه پر شدن انواع ظروف در کاربرد های مختلف آشنایی دارید؟

در خط تولید انواع مایعات مختلف دستگاه های پرکن از چه جایگاهی برخوردار هستند؟

استفاده از دستگاه های پرکن مایعات با توجه به چه فاکتور هایی انجام می شود؟

دستگاه های پرکن در چه مدل هایی ساخته می شوند؟

در این سایت قصد داریم تا انواع دستگاه های پرکن اسپری را با قیمت های مناسب در عملکرد های مختلف معرفی نماییم.
داشتن برخی اطلاعات در مورد این دستگاه ها خرید و انتخاب آنها را برای خریداران ساده تر می کند.

برای پاسخ به این سوال ها و دیگر سوالاتی که در این مورد دارید با این خبر همراه شوید.

اسپری

ساخت دستگاه های پرکن صنعتی

بسیاری از شما با خطوط تولید مواد مختلف سرو کار داشته اید. در پروسه تولید و بسته بندی مواد دستگاه های مختلفی را جایگزین نیروی انسانی نموده اند. این کار موجب شده:

  • سرعت تولید مواد افزایش پیدا کند.
  • میزان درصد خطا کاهش پیدا کند.
  • ظرفیت تولید مواد مختلف به میزان قابل توجهی بالا رود.
  • از نظر میزان رعایت نکات بهداشتی رشد بالایی داشته باشند.

هر کدام از دستگاه های تولید شده وظایفی را بر عهده دارند که پس از انجام عملیات مورد نظر خود به مرحله بعدی پروسه تولید هدایت می شوند.

خط تولید اسپری

دستگاه های پرکن بر اساس غلظت مایع تولید شده و نوع بسته بندی آنها تولید می شوند.
لذا هر دستگاه در عملکردی متفاوت ساخته و پرداخته می شود.
به طور مثال دستگاه های پرکن تیوپی ، دستگاه های پرکن وکیومی، دستگاه های پرکن بطری ، دستگاه های پرکن لیوانی و غیره هر کدام سازو کار مخصوص به خود را دارند.
اما به طور کلی هدف همگی آنها پر کردن مایع در ظروف به صورت دقیق و استاندارد می باشد.

اسپری پرکن

تولید قوطی های اسپری

اسپری یا افشانه ها نوعی بسته بندی هستند که برای مایعات مورد استفاده قرار می گیرند. افشانه ها دارای قابلیت های بسیاری هستند و از کاربرد آسانی برخوردار می باشند. امروزه هزاران ماده مختلف در صنایع شیمیایی، بهداشتی، آرایشی، غذایی، خودرویی، دارویی و غیره از بسته بندی اسپری برای تولیدات خود استفاده می کنند.
قوطی های اسپری محتوی مایع اصلی و مقداری گاز می باشد. این گاز کاملا متراکم شده تا با مایع مخلوط شود و زمانی که دکمه بالای قوطی فشرده می شود با فشار این گاز مایع به بیرون افشره می گردد.
البته لایه ای از گاز بر روی این مخلوط گاز و مایع همیشه وجود خواهد داشت به همین دلیل نیاز است که قبل از استفاده از قوطی های اسپری آنها را کاملا تکان دهید تا گاز به طور کامل با مایع مخلوط شود.

به دلیل همین فشار گاز موجود در قوطی های اسپری نباید آنها در معرض حرارت و شعله قرار داد زیرا در این صورت منفجر خواهد شد.

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات

دستگاه پرکن قوطی اسپری

قطعا همه افراد قوطی های اسپری را از نزدیک دیده اند. این قوطی ها از طریق دستگاه های مخصوصی از مایعات مختلف پر می شوند و به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند.
اسپری ها به دلیل کاربرد آسان و راحتی که دارند و همچنین بسته بندی  بسیار استاندارد و بهداشتی مورد توجه تولید کنندگان مختلفی قرار گرفته اند.
لذا جهت ایجاد بسته بندی های اسپری باید از دستگاه پرکن اسپری استفاده شود.

دستگاه پرکن قوطی اسپری

ساخت انواع دستگاه های پرکن اسپری

اسپری پرکن ها در مدل های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید می شوند.

معمولا مدل نیمه اتوماتیک این دستگاه ها فروش بیشتری دارند. تفاوت این دو مدل در مرحله ظرف گذاری می باشد که دستگاه های پرکن اسپری نیمه اتوماتیک این کار را با کمک اپراتور انجام می دهند. ولی دستگاه های پرکن اسپری تمام اتوماتیک بدون نیاز به اپراتور تمامی عملیات پر کردن را به طور خودکار به انجام می رساند.

قوطی های مورد استفاده برای اسپری ها نیز می تواند در اندازه های مختلف وجود داشته باشد. برخی مایعات در قوطی های کوچک تری پر می شوند مانند خوشبو کننده های بدن. برخی اسپری ها مانند برف شادی اندازه های بزرگ تری دارند.
میزان مایعات ورودی به داخل قوطی از 50 تا 500 میلی لیتر متغیر است. تنظیم میزان مواد ورودی از قبل امکان پذیر است. به این صورت که می توان میزان مشخصی را در دستگاه تعریف نمود تا به همان میزان مایع از نازل به درون قوطی ها وارد گردد.

پرکن اسپری

برخی مایعات ممکن است این ویژگی را داشته باشند که با فلزات مختلف وارد واکنش شوند و موجب خوردگی آنها گردند. جنس قسمت های درگیر با مواد در دستگاه پرکن قوطی اسپری از جنس ضد زنگ می باشد که دچار واکنش با مواد نخواهد شد.

دستگاه های پرکن قوطی اسپری کیسه دار نیز در این مجموعه موجود می باشند. این نوع اسپری ها را معمولا در صنایع غذایی مانند اسپری زعفران و اسپری طعم دهنده استفاده می کنند. البته در برخی صنایع دارویی و بهداشتی مانند اسپری ژل ریش تراشی و اسپری خمیر دندان و غیره نیز از این دستگاه استفاده می کنند.

پرکن اسپری گاز فندک

فروش دستگاه پرکن قوطی اسپری به قیمت درب کارخانه

دستگاه های پرکن اسپری بیشترین کاربرد را در تولید انواع خوشبو کننده های بدن و هوا دارا هستند.
البته از این دستگاه برای تولید اسپری گاز فندگ، اسپری حشره کش، اسپری لاستیک شور و غیره نیز استفاده می شود.

پرکن اسپری

قیمت این دستگاه ها در واقع قیمت درب کارخانه می باشد. یعنی بدون وجود واسطه و با پرداخت میزان کمتری می توانید این دستگاه را خریداری نمایید.
سفارش تجهیزات مورد نیاز اعم از تعداد نازل، میزان برق مصرفی، قوطی های اسپری، مخازن نگه داری گاز و غیره نیز برای مشتریان امکان پذیر می باشد.به این منظور می توانید خط تولید اسپری را با قیمت مناسبی سفارش دهید.

برای خرید دستگاه پرکن قوطی اسپری کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان می باشد. همچنین جهت دریافت مشاوره در مورد دستگاه مد نظر خود و انتخاب بهترین دستگاه نیز می توانید با این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

مدير فروش : نگاره عنابی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09128730591
پست الکترونيکی: iransanat1010@gmail.com
پاسخگویی تلگرام: https://t.me/aradsanat1

مطلب پیشنهادی

پرکن اسپری

قیمت انواع دستگاه پرکن اسپری

دستگاه پرکن اسپری یک دستگاه پرکن کاربردی می باشد که توسط این مجموعه تولید کننده …

کانال تلگرام