گروه صنعتی آراد
خانه / دستگاه پرکن رومیزی / دستگاه پرکن رومیزی دو نازل مایعات رقیق

دستگاه پرکن رومیزی دو نازل مایعات رقیق

دستگاه پرکن رومیزی دو نازل به منظور پر کردن مایعات رقیق و غلیظ مورد استفاده قرار می گیرد. از این دستگاه جهت استفاده در کارگاه های کوچک و کارخانجات تازه تاسیس استفاده می کنند.

یکی از مهم ترین دستگاه های بسته بندی در خطوط تولید، دستگاه های پرکن می باشند. این دستگاه ها با دارا بودن پیشرفته ترین تجهیزات و مجهز ترین امکانات در خدمت تولید کنندگان در صنایع مختلف قرار می گیرند. دستگاه های پرکن دارای انواع مختلفی هستند و با توجه به غلظت و رقت مایعات طراحی و تولید می شوند.

دستگاه پرکن وکیومی

دستگاه پرکن مایعات رقیق

مایعات رقیق شامل مایعاتی می شوند که دارای غلظت بسیار کمی می باشند. بنابراین نیاز به تجهیزات و دستگاه هایی است که بتوان این مایعات را درون ظروف مورد نظر خود پر نمود. دستگاه پرکن مایعات رقیق در سه نحوه عملکردی تولید می شود:

  1. دستگاه پرکن مایعات رقیق تمام اتومات
  2. دستگاه پرکن مایعات رقیق نیمه اتومات
  3. دستگاه پرکن مایعات رقیق دستی و رومیزی

پرکن رومیزی دو نازل

معرفی دستگاه پرکن رومیزی دو نازل

یکی از کاربردی ترین دستگاه های پرکن در صنعت، دستگاه پرکن رومیزی می باشد. از این دستگاه در تولیدی های کوچک و کارخانجاتی که به تازگی شروع به فعالیت نموده اند استفاده می کنند. همچنین کارگاه های کوچک و حتی تولیدات خانگی نیز با استفاده از این دستگاه رفع نیاز می شوند.
مکانیزم های عملکردی دستگاه های پرکن به چهار صورت سیلندر پیستونی، پمپی، ثقلی و وکیومی می باشد.
دستگاه پرکن رومیزی میتواند هم به فشردن یک پدال و هم به صورت برقی عمل نماید. پرکن رومیزی دو نازل یکی از پر فروش ترین دستگاه های پرکن دستی می باشد. تعداد نازل ها با توجه به سفارش مشتری بر روی دستگاه قرار داده می شود.

دستگاه پرکن گریس نیمه اتومات

فروش دستگاه پرکن رومیزی مایعات رقیق

فروش دستگاه های پرکن با قیمت مناسبی انجام می شود که موجب جلب رضایت مشتری خواهد شد. قیمت دستگاه های موجود در این سایت به نسبت دیگر مکان های عرضه کننده به علت عدم وجود واسطه و قائل شدن تخفیفات مشتری مداری بسیار مناسب هستند. بنابراین می توانید خریدی مطمعن و به صرفه انجام دهید. به منظور ثبت سفارشات خود با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

مدير فروش : نگاره عنابی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09128730591
پست الکترونيکی: iransanat1010@gmail.com
پاسخگویی تلگرام: https://t.me/aradsanat1

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه پرکن رومیزی

قیمت فروش دستگاه پرکن عسل رومیزی

قیمت فروش دستگاه پرکن عسل رومیزی به نسبت میزان کارایی بالایی که دارد بسیار مناسب …

کانال تلگرام