گروه صنعتی آراد
خانه / دستگاه تری بلوک / دستگاه تری بلوک آب معدنی دست دوم

دستگاه تری بلوک آب معدنی دست دوم

دستگاه تری بلوک آب معدنی دارای سه عملکرد می باشد. این دستگاه را می توان به عنوان شستشو دهنده ظرف، پرکن و در بند به صورت سوار شده بر روی یک شاسی استفاده نمود.

این دستگاه به صورت تمام اتومات عمل کرده و بسته بندی های استاندارد و با کیفیتی را ارائه می دهد.

عملکرد دستگاه تری بلوک آب معدنی

این دستگاه از سه عملکرد مختلف تشکیل شده است:

شستشوی ظروف: شستشوی ظروف قبل از پر کردن به منظور رعایت بهداشت و حفظ کیفیت مواد بعد از پر کردن انجام می گردد. این دستگاه این کار را به صورت خودکار انجام می دهد.

پرکن ظروف: معمولا ظروف پت و شیشه ای از طریق نازل ها در این دستگاه پر می شوند. تعداد نازل ها با توجه به حجم تولید تعیین می گردد.

دربندی: در بندی نیز به صورت تمام خودکار بدون دخالت دست انجام می شود. ر ها به صورت کاملا پلمپ شده و بهداشتی بر روی ظروف قرار می گیرند.

دستگاه تری بلوک آب معدنی

کاربرد دستگاه تری بلوک

این دستگاه را می توان جهت پر کردن اب معنی مورد استفاده قرار داد. علاوه بر آن در پر کردن انواع مایعاتی که درون ظورف پت قرار میگیرند از طریق این دستگاه بسته بندی می شوند. مانند دوغ، عرقیات، آبمیوه های بدون گاز، نوشابه و غیره.

تری بلوک

فروش دستگاه تری بلوک دست دوم

دستگاه های دست دوم موجود در این مجموعه به لحاظ کیفیت و کارایی تفاوت بسیار اندکی با دستگاه های نو دارند. همچنین قیمت این دستگاه ها در مقایسه با دستگاه های نو ارزان تر و مناسب تر است. لذا برای تولید کنندگانی که می خواهند با هزینه کمتری این دستگاه را خریداری نمایند مورد مناسبی می باشد.

خریداران محترم می توانند به منظور کسب اطلاعات فنی تر در مورد این دستگاه و همچنین قیمت پیشنهادی آن با شماره های موجود در خبر تماس حاصل نمایند.

مدير فروش : نگاره عنابی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09128730591
پست الکترونيکی: iransanat1010@gmail.com
پاسخگویی تلگرام: https://t.me/aradsanat1

مطلب پیشنهادی

دستگاه تری بلوک ایرانی

فروش بهترین دستگاه تری بلوک ایرانی

دستگاه تری بلوک ایرانی به عنوان یکی از بهترین و پر فروش ترین دستگاه های …

کانال تلگرام