گروه صنعتی آراد
خانه / دستگاه پرکن گریس / خرید دستگاه پرکن گریس دو نازل

خرید دستگاه پرکن گریس دو نازل

برای خرید دستگاه پرکن گریس دو نازل می توانید از طریق این سایت مراجعه نمایید. دستگاه های موجود در این مجموعه از پیشرفته ترین و بروز ترین تجهیزات برخوردار هستند.

گریس چیست؟

گریس ماده ای با گرانروی بسیار بالا است که به دلیل غلظت و چسبندگی زیاد خود به راحتی از ظرف جدا نمی گردد. بنابراین پر کردن ظروف گریس نیز کاری مشکل می باشد.
یکی از راه ها جهت سهولت در این امر گرم کردن گریس است که موجب روان شدن آن می شود. اما برخی از انواع گریس، مقاومت بالایی در برابر گرما دارند و یا خاصیت خود را در مقابل گرما از دست می دهند. در این نوع گریس برای پر کردن ظرف نباید هیچ تغییری در ساختار آنها ایجاد نمود.

گریس

معرفی دستگاه گریس پرکن

دستگاه های گریس پرکن به منظور کمک به تولید کنندگان گریس جهت ارائه محصول تولیدی خود به بازار طراحی و ساخته شده اند. این دستگاه ها با توجه به نوع گریس در دو مدل گریس پرکن سرد و گریس پرکن گرم تولید می شوند.

دستگاه پرکن گریس نیمه اتومات

مکانیسم عمل دستگاه پرکن گریس دو نازل

این دستگاه به دو صورت تمام اتومات و نیمه اتومات تولید می شود. در نمونه نیمه اتومات ظرف گذاری توسط اپراتور انجام می گردد. در محل قرار گرفتن ظرف، لودسل تعبیه شده است. عملیات پر کردن با فشردن یک پدال آغاز می گردد.
این عملیات در دو مرحله انجام می شود.
مرحله اول موتور با قدرت کار کرده و مواد را با سرعت به داخل ظرف تخلیه می نماید. زمانی که وزن ظرف به میزانی که برای لودسل تعیین شده برسد، سرعت موتور کم شده و مواد با شتاب کمتری داخل ظرف ریخته می شوند.
زمانی که وزن ظرف به مقدار مورد نظر برسد نازل ها بسته و جک پنوماتیک ظرف ها را بر روی نوار نقاله هدایت می نماید.

دستگاه پرکن گریس دو نازل

خرید و فروش دستگاه پرکن گریس دو نازل

خرید این دستگاه به صورت سفارش دهی از طریق تماس انجام می گردد. تمامی دستگاه های موجود در این مجموعه دارای گارانتی فروش و خدمات پس از فروش می باشند. دستگاه های تولید شده ایرانی نسبت به نمونه های خارجی قیمتی ارزان تر دارند اما از نظر کیفیت و کارایی در رقابت تنگاتنگی با دستگاه های خارجی می باشند.

جهت سفارش دستگاه پرکن گریس دو نازل با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

مدير فروش : نگاره عنابی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09128730591
پست الکترونيکی: iransanat1010@gmail.com
پاسخگویی تلگرام: https://t.me/aradsanat1

مطلب پیشنهادی

پرکن گریس سرد

قیمت فروش دستگاه پرکن گریس سرد

قیمت فروش دستگاه پرکن گریس سرد در این مجموعه قیمت مناسبی است که باعث شده …

کانال تلگرام